ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
21.11.2020...?
KP BRNO - Loko Trutnov...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoutenis horovabadminton kovařovicovaSimostIFCOR - klinické laboratoře

Startuje VALOSUN Cup

Špičkové obsazení má 8. ročník VALOSUN Cupu a současně 3. ročník Memoriálu Marka Šilhana. Kromě nejlepších mládežnických týmu z ČR se představí v obou kategoriích (juniorky a kadetky) i slovenská Stará Turá.


VALOSUN Cup proběhne v obou halách na Vodově od pátku 12. září do neděle, kdy jsou od 8 h. na programu zápasy o umístění. Každá z účastnic turnaje obdrží hodnotné dárky od společnosti VALOSUN (mj. trička, potravinové doplňky) a magistrátu města Brna, budou vyhlášeny i nejlepší pětky.


Zaštitu nad mezinárodním turnajem mladých basketbalistek převzal brněnský radní a člen sportovní komise RMB - doc. RNDr. František Vižďa Ph.D. Akce se koná za finanční podpory Statutárního města Brna a společnosti VALOSUN a.s.

Startuje VALOSUN CupStartuje VALOSUN CupStartuje VALOSUN Cup