ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
21.11.2020...?
KP BRNO - Loko Trutnov...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoutenis horovabadminton kovařovicovaSimostIFCOR - klinické laboratoře

Sedláková proti hvězdám

České basketbalistky odehrají v úterý generálku na mistrovství světa, v pražské Tipsport Areně přivítají nejsilnějšího možného soupeře - hvězdný výběr USA. Zápas bude reprízou finále minulého mundialu 2010 v Karlových Varech, kde Češky prohrály 69:89 a získaly překvapivé stříbro.


basketbalistky odehrají v úterý generálku na mistrovství světa, v pražské Tipsport Areně přivítají nejsilnějšího možného soupeře - hvězdný výběr USA. Zápas bude reprízou finále minulého mundialu 2010 v Karlových Varech, kde Češky prohrály 69:89 a získaly překvapivé stříbro.

Zdroj: http://sport.idnes.cz/basketbal-generalka-na-mistrovsti-sveta-cesko-usa-fvy-/basket.aspx?c=A140922_103907_sport-basket_tenbasketbalistky odehrají v úterý generálku na mistrovství světa, v pražské Tipsport Areně přivítají nejsilnějšího možného soupeře - hvězdný výběr USA. Zápas bude reprízou finále minulého mundialu 2010 v Karlových Varech, kde Češky prohrály 69:89 a získaly překvapivé stříbro.

Zdroj: http://sport.idnes.cz/basketbal-generalka-na-mistrovsti-sveta-cesko-usa-fvy-/basket.aspx?c=A140922_103907_sport-basket_ten
České basketbalistky se dnes večer v Praze (19 h.) střetnou v generálce na MS s hvězdným výběrem USA. Zápas bude reprízou finále minulého šampionátu, v Karlových Varech tehdy prohrály naše reprezentantky 69:89 a odnesly si stříbrné medaile.


V kotli Tipsport Arény bude mít zastoupení i VALOSUN KP Brno - zásluhou rozehrávačky Katky Sedlákové. Kdo nebude přímo na místě, má možnost sledovat přímý přenos na ČT Sport.


Více ZDE: http://www.ceskatelevize.cz/sport/micove-sporty/basketbal/286993-generalka-neni-vzpominkou-na-finale-nikomu-se-nesmi-nic-stat-rika-blazek/ (i s TV šotem)


Pozápasový rozhovor s Katkou Sedlákovou před odletem na MS - ZDE: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/basketbalistka-sedlakova-loveni-dresu-az-na-mistrovstvi-sveta-20140925.html


 

Sedláková proti hvězdám