ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
4.11.2020...?
KP BRNO - ZVVZ USK Praha...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoubadminton kovařovicovatenis horovaSimost

Vítězný finiš

V 6. kole CEWL potvrdil VALOSUN KP roli favorita a porazil celek SBŠ Ostrava 74:55. Úvod zápasu naznačoval jasnou záležitost pro Brňanky (13:0), ale hostujcí tým zabojoval a vyhrál druhou a třetí čtvrtinu.


Po třiceti minutách se solidně střílející Ostrava (trojky 3:6) dokonce dotáhla na rozdíl čtyř bodů, ale v závěrečné části basketbalistky VALOSUNu KP zabraly a vítězství si pohlídaly. Soupeř doplatil na 24 ztrát. Domácí družstvo nastoupilo bez zraněných a nemocných Sedlákové, Šípové a Adamové, v neúplné tabulce skupiny B má bilanci 3/2 a šanci na postup do Final Four.


VALOSUN KP Brno - Ostrava 74:55 (25:11, 39:27, 52:48)


Body: Sprague 22, Adamcová 13, Mrhálková 11, Jones a Švrdlíková 7, Vlková a Kopecká 4, Giacintova 3, Vojtková 2, Maturová 1 - Sedláčková 16, Dušanič 11, Hillard a Burzová 7, rozhodčí Paulík a Jedlička.

Vítězný finiš