ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
4.11.2020...?
KP BRNO - ZVVZ USK Praha...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoubadminton kovařovicovatenis horovaSimost

S VŠ Praha o Ostravu

Po úspěšném novoročním vstupu do ŽBL i CEWL odehraje VALOSUN KP ve středu 21. ledna od 18 hod. pro změnu utkání 4. kola Českého poháru. Ve SH Královka v Praze na Brňanky čeká nebezpečný a sobotní výhrou nad Slavií namlsaný celek VŠ. 


Tradiční rivalové uspěli ve 3. kole ČP na soupeřových palubovkách. Pražanky si odvezly postup ze Strakonic, kde v polovině listopadu zvítězily 71:60, VALOSUN KP vyhrál v derby na hřišti Noem Arch (87:61). Vítěz duelu postoupí do turnaje Final 6, který se v polovině března uskuteční v Ostravě. Je známo už pět účastníku - USK, IMOS, Hradec Králové, Trutnov a na divokou kartu pořádající Ostrava.


V rámci letošního ročníku Ženské ligy basketbalistky VŠ prohrály s Brňankami třináctibodovým rozdílem 52:65 (nejvíce bodů: Nováková 13, Elhotová 12, Záplatová 10 - Vlková 16, Mrhálková 11, Sprague a Adamcová 10). V tabulce ŽBL je VALOSUN KP třetí, hráčky VŠ deváté.

S VŠ Praha o Ostravu