ŽBL sezóna 2019/20
Nejbližší domácí utkání
5.10.2019
KP BRNO - BLK Slavia Praha
Brno-Královo Pole, hala Vodova Kénik DO-TO-HO...!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
MŠMTSPPAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavPojišťovna VZPTOP1TAXIKAP CZH BOOKRádio BEAT
Jihomoravský kraj
Řemeslný pivovar MoraviaNeopharmaAutoPalace BrnoDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍOZZAKOVA ruční myčkaTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Starez sport

Sportovní dny v DRFG aréně

Akce se koná v pátek 19. června od 9:00 do 14:00 hod a v sobotu od 10:00 do 17:00 hod v DRFG Areně (bývalá hala Rondo) v Brně. Páteční program je koncipován hlavně pro děti ze základních škol s doprovodem učitelů. Sobotní sportovní dění je pro širokou veřejnost a rodiny s dětmi.


Rádi bychom děti seznámili a umožnili jim si pod jednou střechou vyzkoušet různé sporty od volejbalu, basketbalu, baseballu přes házenou, florbal, rugby až po hokej, fotbal aj. Po úspěšném zvládnutí všech unijních disciplín a úkolů máme pro všechny děti připravené sportovní vysvědčení, které si od nás společně s malou odměnou, jako vzpomínku na sportovní klání u nás, odnesou.


Kromě sportovního vyžití budou mít děti možnost si na hale prohlédnout techniku policie, hasičů i záchranné služby. Po celý den je připravený i další doprovodný program.


Unie sportovních klubů města Brna, o.s. byla založena v květnu 2012 a sdružuje dnes již 13 klubů hrající nejvyšší soutěže. Tyto kluby se každý den starají a vychovávají více než 3000 dětí. Cílem Unie je, aby se kluby poznaly a táhly spolu za jeden provaz.


Zakládajícím členem UNIE je také basketbalový oddíl VALOSUN KP Brno, který bude mít na akci svoje stanoviště a tak budeme velmi rádi, když pozvání přijmete a v DRFG Areně se sejdeme v co největším počtu.

Sportovní dny v DRFG aréně