ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
21.11.2020...?
KP BRNO - Loko Trutnov...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoutenis horovabadminton kovařovicovaSimostIFCOR - klinické laboratoře

Nejprve do Ostravy

Basketbalistky v nejvyšších českých soutěžích už znají jízdní řád sezony 2015/16. ŽBL startuje 19.září, VALOSUN KP se představí v Ostravě (20.9. v 15:00 hod.). Domácí premiéru budou mít Brňanky 23. září s BA Karlovy Vary (17:30 hod.).


Derby s BK Žabiny jsou na programu 14.11. v hale Vodova a 5.3. na Rosničce. Obhájkyně titulu a vítězky Euroligy z USK Praha přijedou do Brna 23. ledna. Se stříbrným týmem z minulého ročníku Hradcem Králové se VALOSUN KP utká v Králově Poli 31.10. Systém soutěže je obdobný jako vloni, družstvo USK bude hrát pouze svoje venkovní zápasy. Play off začne 19.3.


Také 1. liga žen startuje 19. září, VALOSUN KP B se vydá do Kralup a Litoměřic, ve své hale se poprvé představí 17. 10. v derby s Tišnovem.

Nejprve do Ostravy