ŽBL 2020/21
Nejbližší domácí utkání
4.11.2020...?
KP BRNO - ZVVZ USK Praha...?
KÉNIK A ČESKÝ SPORT...............: DO-TO-HO...!!!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3NÁSKOKTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?Penzion Pod kapličkoubadminton kovařovicovatenis horovaSimost

Místo Žabin Blizzards nebo Elfic!

Nečekané odstoupení týmu BK Žabiny z evropských pohárů se promítne i do složení eurocupové skupiny G, ve které hraje VALOSUN KP. V ní byli původně nalosování ještě DIKE Basket Napoli, Aluinvent Miskolc a poražený z euroligové kvalifikace Salamanca - Žabiny.


Z dopisu Kamila Nováka, výkonného ředitele FIBA Europe, vyplývá, že Španělky se posouvají automaticky do Euroligy. V Eurocupu doplní skupinu G jeden z dvojice Orange Blizzards z nizozemského Zwole nebo švýcarský Elfic Fribourg. Oba celky měly hrát v první polovině října kvalifikaci o jedno místo ve skupině F (kde je i Nymburk).


FIBA Europe v nejbližších dnech rozhodne, koho zařadí na volná místa ve skupinách F a G! Královopolské basketbalistky se tedy kromě Itálie a Maďarska podívají buď do Nizozemska nebo Švýcarska.

Místo Žabin Blizzards nebo Elfic!