ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Přepínání na Hradec Králové

Naplno běží Euroliga, začal EuroCup i CEWL, pokračuje Bonver ŽBL. Dění pod ženskými koši jde do obrátek! VALOSUN KP teď bude přepínat z EuroCupu na domácí ligu a naopak. Po nádherném, byť nakonec hořkém souboji s Miškolcem se Brňanky musejí soustředit na tradičního rivala z Hradce Králové. Šlágr 9. kola začíná v sobotu v hale na Vodově už v 15:30 hodin.


Na jaře se Lvice vyhřívaly na výsluní, zahrály si finále ŽBL. Kádr doznal změn, odešly Lichtarovič (v Brně nastoupila ve středu za Miškolc) a Pochobradská, absentuje Hartigová, po pauze se vrátila Stará. Na východě Čech nezvykle ve větší míře dostávají šanci cizinky (Bura, Lehtoranta) a tým kolem Křížové či Zavázalové se zatím spíše seznamuje.  Má na kontě tři porážky, šťastnou výhru s Žabinami a je pátý, VALOSUN KP hned za ním šestý. 


Pokud domácí basketbalistky (premiérově v Bonver ŽBL nastoupí nová posila, americká pivotka Lenita Sanford) zopakují výkon z EuroCupu, tak se mají brněnští příznivci na co těšit a třeba bude i třešnička na dortíku - vítězství nad vyhladovělým soupeřem. Lvice totiž už dvě kola po sobě nevyhrály! 


V předzápasech se na Vodové představí od 12:15 kadetky U17 a od 14:00 starší žákyně U14 - obě mládežnické kategorie VALOSUNu KP Brno se střetnou s Prostějovem.

Přepínání na Hradec Králové