ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Brňanky nestačily na Lvice

Jen pět minut vzdorovaly basketbalistky VALOSUNu KP tradičnímu soupeři z Hradce Králové. V dalším průběhu zápasu 9. kola Bonver ŽBL vládly v hale Vodova hostující hráčky a zvítězily 81:68.


Brňankám se utkání nevydařilo, ementálová obrana si něvěděla rady s rychlými akcemi jarních finalistek ŽBL, v útoku nikdo nic nevymyslel. Pod oběma koši kraloval Hradec Králové (doskoky 27:40), k neudržení byla střelkyně Stará (trojky 6/5). Domácí tým měl několik dobrých okamžiků, ale na rozdováděné Lvice, které v průběhu střetnutí vedly až o 25 bodů, to nestačilo. Poslední čtvrtinu vyhrály Brňanky 23:13 a alespoň tak zmírnily porážku. 


"Špatně jsme bránili, projevila se únava ze středečního eurocupového utkání s Miškolecem. Hračky byly zatavené a z toho pramenily i naše chyby," posteskl si brněnský kouč Marian Svoboda.


VALOSUN KP Brno - Hradec Králové 68:81 (13:26, 30:45, 45:68)


Body: Vlková 14, Kopecká 11, Šujanová 10, Vojtková 9, Sedláková 5, Sanford, Adamcová a Mrhálková 4, M. Heroschová a Beránková 3, Švrdlíková 1 - Stará 19, Kuthanová 17, Bura 16, fauly: 21:19, TH: 14/11:20/12, trojky: 5:7, rozhodčí Kapl, Zatloukal, 500 diváků. 


 


 

Brňanky nestačily na LviceBrňanky nestačily na LviceBrňanky nestačily na LviceBrňanky nestačily na LviceBrňanky nestačily na Lvice