ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Z Neapole do Ml. Boleslavi

Už na začátku listopadu se Bonver ŽBL přiblíží polovině základní části, v 10.kole se šestý VALOSUN KP vydá v neděli do Mladé Boleslavi. Nevýrazné výsledky v posledních pěti zápasech (1výhra/4 porážky) se Brňankám vůbec nelíbí a chtějí ji ukončit.


Jenže obecně podceňovaná desátá Slovanka má za sebou slibné středočeské derby s Nymburkem (58:71) a zdá se, že její forma stoupá. Trenér Toušek se na hrišti opírá o zahraniční posily Srbky Gobeljič a Brajkovič a na 196 cm vysokou Warner z Trinidadu, z českých basketbalistek je nepříjemná střelkyně Minařovičová a pod košem Vorlová.


Hráčky VALOSUNu KP se v sobotu oklepávaly z náročné eurocupové cesty z Neapole a po obědě si zatrénovaly ve staré hale na Vodově (novou halu obsadil florbal). V Mladé Boleslavi vyběhne v neděli od 16 hodin na zdější palubovku stejná sestava jako v PalaVesuvio, podle bookmakerů je favoritem zápasu hostující družstvo (3,6x1,3). 

Z Neapole do Ml. Boleslavi