EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Po DERBY na házenou

DERBY a EXTRALIGOVÁ HÁZENÁ v sobotu na Vodové...!!!


Již tuto sobotu se mohou brněnští příznivci pořádně namlsat. V městské hale - Vodova pro ně bude připraven pořádný příděl sportovních zážitků.


Brněnské basketbalové derby žen VALOSUN KP Brno - BK Žabiny Brno odstartuje na nové hale velkou sportovní podívanou již v 15.30!


Královopolští házenkáři budou bojovat o důležité dva body, které jsou nezbytné pro postup do bojů o play off s moravským sousedem Tatranem Litovel. Utkání bude zahájeno na staré hale v 17:00.Na oba zápasy platí basketbalové, či házenkářské permanentky a předpokládá se propojení obou FANKLUBů...!


A aby toho nebylo na "Vodovce" málo, tak můžete zakončit sportovní maraton ještě na extralize volejbalistek (NH) kde od 18 hod. hostí VK KP vedoucí Ostravu.


Těšíme se na VÁS v hledišti

Po DERBY na házenou