EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Nový partner Inca Collagen

Novým partnerem VALOSUNu KP Brno se stal Inca Collagen.


Produktem této české značky je unikátně zpracovaný bioaktivní 100% mořský kolagen. Je bez jakýchkoliv přísad a konzervantů.


Vybraným nejzkušenějším hráčkám Editě Šujanové, Evě Mrhálkové a Veronice Vlkové pomáhá při jejich skvělých výkonech v této sezóně. Příznivě působí na jejich zatěžované klouby a urychluje jejich regeneraci.


Použitím oddílového kupónu s kódem C27 000 004 na e-shopu http://www.incacollagen.eu/objednat ho můžete vyzkoušet i vy (od 25. roku života se kolagen již přestává tvořit v těle přirozeně a od 40 let vůbec...) a ušetříte 100,- Kč + poštovné. Navíc tím symbolicky podpoříte i náš klub.

Nový partner Inca CollagenNový partner Inca Collagen