ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Juniorky proti Východočeškám

I v přestávce Bonver ŽBL se bude v Králově Poli hrát zajímavý basketbal, v extralize juniorek hostí o víkendu 21. a 22. 11.  VALOSUN KP východočeskou dvojice Trutnov, Hradec Králové. Brňanky útočí na nejlepší čtyřku, kde je za neporaženými Žabinami docela tlačenice.


Tým trenéra M. Svobody v úterý sehrál vyrovnanou partii na Rosničce s Žabinami (porážka o 9 bodů) a v kompletním složení může zaskočit i silný hradecký Sokol vedený trenérkou Ptáčkovou. V tabulce je VALOSUN KP šestý (pořadí extraligy U19 zkresluje nesehrané utkání brněnských zástupců se Slovankou), Trutnov osmý a Hradec čtvrtý.


V hale Vodova je začátek sobotního duelu s Trutnovem v 17, nedělní bitva s Hradcem startuje v 11 hodin. Basketbalový program v nové hale doplní utkání ligy žákyň U15 s ostravskými družstvy Basketem a SBŠ (sobota 14.30, neděle 8.30).  

Juniorky proti Východočeškám