ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Zákulisní zajímavosti

Mezi vynikajícími diváky fandily i zajímavé osobnosti veřejného života: první náměstkyně primátora města Brna - Klára Liptáková, náměstek hejtmana JmK a vedoucí KP fanklubu - Pepa Cikán, basketbalistka a bývalá reprezentantka - Míla Šibalová, fotbalový bavič - Petr Švancara, majitel i ředitel fotbalové Zbrojovky - Vašek Bartoněk a Vlasta Ostrý, nebo zpěvák a propagátor hantecu Radek Rettegy.


O přestávce zahrál královopolským příznivcům několik předvánočních melodií sopransaxofonista František Bartl. Po zápase předal předseda klubu Richard Foltýn za hudebního doprovodu obou zmiňovaných umělců kytici člence oddílového výboru - Majce Paděrové k nedávným narozeninám.


V tipovací soutěži rádia BEAT na výsledek po 1/4 zvítězil - Miroslav Škápík z Kyjova, který nejpřesnějším tipem předčil taktéž přítomného basketbalového odborníka z Košic/Kyjova - Robo Siváka a získal vstupenku v hodnotě 990,- Kč na sobotní koncert Judas Priest v Brně...!


Na dobrovolném vstupném se vybralo 5.695,- Kč pro Nadační fond Modrý hroch, které poputují do Dětské nemocnice Brno na traumatologické oddělení k dětem po těžkých úrazech na jejich potřeby pro volnočasové aktivity.


Děkujeme všem, kteří pod taktovkou obou maskotů vytvořili závěrečnému eurocupovému vystoupení našich hráček v Brně výtečnou kulisu, dali přednost basketbalu před spoustou dalších předvánočních akcí a přispěli na dobrou věc.

Zákulisní zajímavostiZákulisní zajímavostiZákulisní zajímavostiZákulisní zajímavostiZákulisní zajímavostiZákulisní zajímavostiZákulisní zajímavostiZákulisní zajímavostiZákulisní zajímavostiZákulisní zajímavosti