ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Zklamání a radost

Kuriozní tři prodloužení si zahrály o minulém víkendu basketbalistky VALOSUNu KP B v 1. lize. V sobotu v Olomouci prohrály 67:73 po jednom nastavení, v neděli v Tišnově po 50. min. slavily výhru 90:86.


Mladý tým vedený trenérem Likařem se drží na 8. místě, ve zbývajících čtyřech kolech hraje na domácí půdě a tak si může pohlídat postup do čtvrtfinále. Na Hané promarnil VALOSUN KP B náskok z úvodní desetiminutovky 28:12, nejlepší mušku měly A. Heroschová s 22 a Brhelová s 19 body.


V Tišnově se hrál zajímavý a dramatický duel, oba celky se střídaly ve vedení. V koncovce měly více sil brněnské basketbalistky, střelecky se dařilo Vojtkové s 28 a Adamcové s 15 body. V dresu domácích se představila bývalá pivotka VALOSUNu KP A. Miszkiel (14 b. a 7 doskoků) a ukázala, že může být pro Handicap v závěru soutěže posilou. 

Zklamání a radost