ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Pohárová hádanka

Basketbalistky VALOSUNu KP Brno vstoupí do Českého poháru ve středu 3. února. V úterý v podvečer se ještě s pořádajícím celkem řešila hádanka, zda se dohrávka 3. kola bude hrát v Tišnově, nebo v některé z brněnských hal. Poslední verze je, že se bude hrát pod Špilberkem v hale na Kounicově ul. od 20.15 hod.....!!!


Vítěz duelu Handicap Tišnov - VALOSUN KP Brno narazí 10. února na Žabiny, které už vyřadily Ostravu. Do Final Four v Karlových Varech (28.-29.2.) postoupí vítězové ze čtvrtfinále (Slavia-Nymburk, Hradec Králové-Trutnov, Žabiny-Tišnov/VALOSUN KP), doplní je družstvo pořádajících Karlových Varů. Mistrovský USK letos ČP vynechává, takže se otevírá šance ostatním týmům.


Proti Handicapu jsou Brňanky favoritem, nedávno v první lize podlehl Tišnov i královopolskému béčku. Zajímavé budou souboje s bývalými spoluhráčkami z VALOSUNu KP, kde na čerstvě vystudovanou ing. Pavlu Švrdlíkovou a spol. čekají např. současné trenérky královopolské mládeže - sestry Šívrovy, nebo polská pivotka A. Miskiel.


Předzápasový rozhovor s trenérem Tišnova Viktorem Prušou - ZDE: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/tisnov-trapi-pred-poharovym-derby-s-valosunem-marodka-20160202.html?utm_source=poutaky&utm_medium=web&utm_campaign=poutak-300x300

Pohárová hádanka