ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Na západě s Hradcem Králové

Zatímco muži už znají svého pohárového vítěze (Pardubice), basketbalistky si počkají až na konec měsíce. 28. a 29. února se uskuteční Hyundai FINAL 4 v Karlových Varech v nové Hale míčových sportů.


Los proti sobě svedl v semifinále VALOSUN KP a Hradec Králové (neděle 28.2. ve 14.30), poté se utkají domácí hráčky s Nymburkem (17). Karlovy Vary startují na divokou kartu, ostatní družstva se prokousala do lázní přes play off.  


Finále je na západě Čech na programu v pondělí ve 20 hodin a neúčast obhájkyň trofeje USK Praha otevírá šanci dalším týmům k prestižní trofeji. Od 17 hod. se poražení ze semifinále střetnou o třetí místo.

Na západě s Hradcem Králové