EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Postupová zápletka v 1. lize

Nejvyšší soutěž Bonver ŽBL má reprezentační přestávku (v přípravě v Polsku si z VALOSUNu KP zahrály za ČR Sedláková a Švrdlíková), v Brně se však budou hrát důležité zápasy 1. ligy žen. VALOSUN KP B musí vyhrát v sobotu i neděli, jinak by postup do čtvrtfinále byl v ohrožení.


Po 20. kolech drží mladé Brňanky poslední, osmou postupovou příčku, ale stejně bodů mají před závěrečným hracím víkendem v základní části  pronásledovatelé Kralupy a Olomouc. VALOSUN KP musí čekat zejména na zaváhání Kralup. V sobotu přivítají Brňanky ve staré  hale Vodova nebezpečné Nusle (13.30), v neděli Jablonec (10). 

Postupová zápletka v 1. lize