ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Postupová zápletka v 1. lize

Nejvyšší soutěž Bonver ŽBL má reprezentační přestávku (v přípravě v Polsku si z VALOSUNu KP zahrály za ČR Sedláková a Švrdlíková), v Brně se však budou hrát důležité zápasy 1. ligy žen. VALOSUN KP B musí vyhrát v sobotu i neděli, jinak by postup do čtvrtfinále byl v ohrožení.


Po 20. kolech drží mladé Brňanky poslední, osmou postupovou příčku, ale stejně bodů mají před závěrečným hracím víkendem v základní části  pronásledovatelé Kralupy a Olomouc. VALOSUN KP musí čekat zejména na zaváhání Kralup. V sobotu přivítají Brňanky ve staré  hale Vodova nebezpečné Nusle (13.30), v neděli Jablonec (10). 

Postupová zápletka v 1. lize