ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Dres pro Vojtu!

U příležitosti  turnaje HYUNDAI FINAL 4 ČP  basketbalistek probíhá dobročinná sbírka na podporu desetiletého Vojty z Liberce. Ten již od narození bojuje s těžkým kombinovaným postižením, které vzniklo v důsledku prodělaného infekčního onemocnění mozku.


V současné době Vojta navštěvuje rehabilitační program Therasuit, který mu velice pomáhá ke zlepšení jeho zdravotního stavu. Tento program bohužel není hrazen zdravotní pojišťovnou, proto chceme Vojtovi a jeho rodičům alespoň trochu pomoci k zajištění potřebných rehabilitací.


V rámci spolupráce VALOSUN KP a pořádající BK Lokomotiva poskytnou Brňanky sponzorský dar v podobě vlastnoručně podepsaného dresu, který se následně vydraží. Celý výtěžek z této akce bude předán přímo Vojtěchovým rodičům.
 

Dres pro Vojtu!