ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Brněnská pohárová radost

Hyundai FINAL4 Českého poháru vyhrál favorizovaný Nymburk, basketbalistky VALOSUNu KP překously zklamání z vyřazení v semifinále s Hradcem Králové a boji o třetí příčku zdolaly domácí Karlovy Vary 89:68. Navázaly tak na třetí místa z roku 2008 i 2013.


Brňanky se za bronzovými medailemi vytáhly netradičně lanovkou - v pondělí odpoledne tak vyrážely na zápas  o třetí místo z kolonády k hotelu Imperial, kde na ně už čekal autobus, aby je odvezl do tuhnické HMS.


Do poslední chvíle nebyl jistý start Pavly Švrdlíkové, které v neděli po semifinále sešívali obočí v karlovarské nemocnici. Obětavě nastoupila a výrazně pomohla eliminovat největší karlovarskou hvězdu Reisingerovou. 


Další podrobnosti - ZDE: ¨


http://www.cbf.cz/ostatni/kratke-zpravy/titul-z-hyundai-final-4-pro-nymburk-bronz-pro-valosun.html


Odkaz na sestřih z turnaje, který nabízí i pohled do zálulisí:


https://www.youtube.com/watch?v=8-ddjYU8SaE&feature=youtu.be

Brněnská pohárová radostBrněnská pohárová radostBrněnská pohárová radostBrněnská pohárová radostBrněnská pohárová radost