ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Po hororu čeká Slovanka

Kdo s kým ve čtvrtfinále a komu zůstane Černý Petr v podobě play out? Do konce týdne bude v Bonver ŽBL rozhodnuto, hrají se poslední dvě kola základní části. Termínová listina je poněkud nevyvážená, po dlouhé reprezentační pauze hned následoval turnaj Hyundai Final4 ČP.


VALOSUN KP se vrátil z Karlových Varů po hororu na zasněžených středočeských silnicích v úterý ráno, ve středu už hráčky musejí zase do boje. Tentokrát v 21. kole ligy hostí odpočinutou Slovanku. V úterý odpoledne už čerstvé držitelky pohárových bronzových medailí trénovaly. I přes pochopitelnou únavu budou v duelu s mladoboleslavským týmem favoritem, ještě si potřebují jednou výhrou pojistit pátou příčku před play off.


V listopadu zvítězily Brňanky v Ml. Boleslavi 67:57. Svoje předchozí zápasy odehrála Slovanka v úzké rotaci, třeba i v pětici, Gobeljič z hřiště neodchází vůbec! V Brně by však mělo mít hostující družstvo k dispozici posily z Jablonce. Utkání pátého celku tabulky s desátým začíná ve středu 2. března v 17.30 hod. V hale Vodova bude představen i pohár za třetí místo v Hyundai FINAL 4!

Po hororu čeká Slovanka