ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Juniorky bojují o MČR

Bonver ŽBL má volný termín (hraje se Final Four CEWL a  čtvrtfinále Euroligy), v Králově Poli bude upřena pozornost na juniorky. Ve čtvrtfinále extraligy hrají o víkendu s Trutnovem a na rozdíl od stejného ženského páru v play off  Bonver ŽBL jdou do boje z lepší pozice.


Po 22. kolech skončily Brňanky třetí, Trutnov šestý, oba vzájemné duely v základní části extraligy U19 vyhrál VALOSUN KP jasně 80:48 (doma) a 82:46 (venku). V sobotu a neděli by si mělo družstvo trenéra Svobody s Východočeškami poradit a vykročit směrem k postupu na mistrovství ČR. Hraje se na tři výhry, odvety v Trutnově jsou na programu 2. a případně 3. dubna, páté utkání by se uskutečnilo v hale Vodova 6. dubna.


Další dvojice pro play off: Žabiny - Jablonec, USK - Strakonice a BA Sparta - Hradec Králové. V sobotu 12.3. se začíná v nové hale Vodova ve 14, v neděli v 11 hodin.

Juniorky bojují o MČR