ŽBL 2019/20
Nejbližší domácí utkání
1.2. 15:30
KP BRNO - BK Žabiny Brno, hala Vodova (stará...!)
26.1. 14:00 KP BRNO - ? F4 ČP Kutná Hora o 3.místo
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Diváci - podaří se s vámi odveta?

Play off Bonver ŽBL se rozjíždí plným tempem, ve středu jsou na programu odvetné duely. VALOSUN KP po úvodní prohře s Karou může čtvrtfinále zdramatitovat, stačí "jen" porazit Trutnov. Atraktivní bitva začíná v hale na Vodově už v 17:00 (!!!), po ní je ještě na programu play off extraligy volejbalistek (19:15 - Ostrava).


Basketbalový zápas slavnostně zahájí brněnské olympijské akvabely Soňa Bernardová a Alžběta Dufková společně s náměstkem hejtmana jihomoravského kraje Markem Šlapalem a přítomny budou i další osobnosti společenského, či veřejného života. O přestávce bude k vidění vystoupení basketbalových přípravek a královopolských minižákyň i oblíbená soutěž v hodu na koš.


Také po basketbalovém souboji je připraven bohatý program, který začne společnou basketbalovo-volejbalovou tombolou s následnými přenosy na nové světelné tabuli (EuroCupová reportáž z Neapole, úspěšné vystoupení našich akvabel na olympijské kvalifikaci v Riu a následné volejbalové příspěvky). Po celou dobu pauzy mezi oběma zápasy se bude prodávat pivo i nealko nápoje za speciální ceny.


Tímto zveme všechny fanoušky ženských míčových sportů na společnou čtvrtfinálovou středu!


"Naše hráčky si podporu publika zaslouží, celou sezonu odváděly poctivé výkony jak v lize, tak i v EuroCupu, Českém poháru a v reprezentačních výběrech, trénovaly děti v minižákovských kategoriích i přípravkách VALOSUNu, zapojovaly se do sportovního dění ve školách a zúčastňovaly se všech akcí brněnské sportovní UNIE. Bohužel zrovna před vrcholem sezony je sužovaly zdravotní komplikace... - dodejme jim proto z hlediště co nejvíce energie!!!" dodává GM Richard Foltýn.

Diváci - podaří se s vámi odveta?Diváci - podaří se s vámi odveta?