ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Akvabely přinesly štěstí

Čerstvé účastnice olympiády v Riu Soňa Bernardová/Alžběta Dufková a náměstek jihomoravského hejtmana Marek Šlapal nejprve slavnostně zahájili druhý čtvrtfinálový zápas, poté usedli mezi početné obecenstvo a až do úplného konce dramatického utkání vytrvale povzbuzovali vítězný králolovopolský tým.


"Na něčem takovém jsem byla poprvé a dokonale jsem si to užila, škoda že s námi na závody také nejezdí takový skvělý fanklub. Atmosféra byla vynikající a bojovný výkon brněnských děvčat také. Určitě zase přijdeme" pronesla v euforii ihned po utkání mladší ze "synchronní" dvojice - Bětka Dufková.


Novou pětadvacetiletou královopolskou fanynku mohli příznivci VALOSUNu na oplátku podpořit v anketě brněnského Deníku o jihomoravského sympaťáka roku (hlasování bylo ukončeno v pátek v poledne a Bětka skončila pátá).


Výsledky ZDE: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/vyberte-jihomoravskeho-sportovniho-sympataka-roku-2015-20160311.html

Akvabely přinesly štěstíAkvabely přinesly štěstíAkvabely přinesly štěstíAkvabely přinesly štěstí