ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Boj o mečbol

Vítěz třetího utkání čtvrtfinále Bonver ŽBL Trutnov - VALOSUN KP (sobora 26.3. od 17.30, průběžně 1:1) bude mít mečbol, na východě Čech se tedy hraje o hodně a může rozhodnout káždá maličkost, např. kolik královopolských příznivců zaplní připravený mikrobus, či autobus a vydá se podpořit svůj tým do Podkrkonoší. Odjíždí se v pravé poledne od hlavního vchodu haly Vodova (zájezd je zdarma i s pitným režimem).


Brňanky v obou dosavadních zápasech série předvedly velké výpadky. Ten první hned v úvodní čtvrtině v utkání č. 1 už do konce  nedohnaly, druhý už nebyl tak tragický. Přišel v odvětě, kdy  vedly o 16 bodů... Nakonec se musely o vítězství ještě strachovat a dokonce krátce před koncem prohrávaly.


Oba týmy si v sérii vyzkoušely, jaké to je ztratit náskok a zároveň, jaké to je stíhat soupeře, který vede o parník. Je tak otázkou, co přinese třetí duel, který jeden z celků posune směrem k semifinále.


Brněnský kouč M. Svoboda tuší, že tým má ještě rezervy, že se může stále zlepšovat. Bude potřeba eliminovat ztráty (v Brně 27), zopakovat doskakování (47:30, ale v Trunově 35:45), ubránit tříbodovou palbu Kary (celkem 35/14), vylepšit šestky ze 72%.


Protože se blíží Velikonoce, připravili si trutnovští organizátoři bonus pro nejlepší hráčky v podobě velikonoční pomlázky. Ke komu však velikonoční zajíček dohopká s výhrou číslo dvě? Přesvědčit se můžete na vlastní oči - stačí ve 12:00 nastoupit na palubu...

Boj o mečbol