EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

U19 - Rychlý postup bez noclehu?

Ještě jeden krok musí udělat juniorky VALOSUNu KP, aby ve čtvrtfinále extraligy vyřadily Trutnov a postoupily na MČR. Po zápasech v Králově Poli vedou 2:0, ale zejména druhý duel byl vyrovnaný až do sirény (54:50).


Trenér Svoboda cestuje v krátké době do Podkrkonoší už potřetí, v Bonver ŽBL se na Karu vyzrát nepodařilo... Tentokrát v kategorii U19 jsou Brňanky (třetí po základní části soutěže) favoritem, i když bez zraněné pivotky Bubeníkové to proti běhavému a slušně střílejícímu soupeři jednoduché nebude.


Třetí utkání série play off se hraje v Trutnově v sobotu 2.4. v 17.30 hod., případné čtvrté v neděli od  9.30 h., ale nocovat na východě Čech hráčky ani kouč rozhodně nechtějí... Z dalších dvojic už Žabiny vyřadily Jablonec, USK vede nad Strakonicemi 2:0 a BA Sparta hraje s Hradcem Králové 1:1.

U19 - Rychlý postup bez noclehu?