ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

U19 - Přes Trutnov na Rosničku

V nejkratší možné době se probojovaly juniorky VALOSUNu KP ze čtvrtfinále extraligy na MČR. Po dvou domácích vítězstvích zválcovaly v sobotu trutnovskou Karu v její hale 89:39 (23:6, 46:16, 68:31) a sérii tak vyhrály 3:0! Je to velký úspěch celého královopolského mládežnického basketbalu!


Brňanky k zápasu přistoupily odpovědně a měly ho jasně pod kontrolou. Utkání často připomínalo laškování kočky s myší a hráčky VALOSUNu KP tak "pomstily" tým žen, který na Východočeškách v Bonver ŽBL ztroskotal ve čtvrtfinále.


V semifinále MČR U19 se 16.4. VALOSUN KP střetne s USK (17.30), pořádající Žabiny, vítězky základní části, narazí na družstvo BA Sparta. V neděli 17.4. je v hale Rosnička na programu finále a duel o bronz.

U19 - Přes Trutnov na RosničkuU19 - Přes Trutnov na Rosničku