ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Příprava na ME v Králově Poli

V minulém týdnu se v hale Vodova v Brně představily reprezentační výběry U18 a U20, v rámci přípravy na ME nastoupila obě družstva proti sobě a starší basketbalistky splnily roli favoritek.


Osmnáctka si potom v Městské hale zahrála s Chorvatskem a v zajímavých zápasech třikrát vyhrála. Dařilo se i odchovankyni VALOSUNu KP Barboře Žilkové. Osmnáctku čeká od 23.7. ME divize A v Maďarsku a silný tým může myslet vysoko!


Dvacítka po loňském nečekaném pádu do divize B má jediný úkol - návrat mezi kontinentální elitu. V nominaci trenéra Martínka jsou také královopolské Eva Kopecká a Sarah Beránková, které před šampionátem prodloužily s VALOSUNem KP víceleté smlouvy.


ME odstartovalo 9. července v černohorské Podgorici. Zápasy, výsledky a statistiky našeho družstva jsou ZDE: http://www.cbf.cz/reprezentace/me-2016-zeny-u20.html 

Příprava na ME v Králově PoliPříprava na ME v Králově PoliPříprava na ME v Králově Poli