ŽBL 2019/20
Nejbližší domácí utkání
23.11.2019 15:30 hod.
KP BRNO - Levhartice Chomutov
Hala Vodova, Brno - Královo Pole, Kénik DO-TO-HO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Sládková z Královky do Králova Pole

Po Monice Satoranské se stěhuje ze sportovní haly Královka do Králova Pole i pivotka ANDREA SLÁDKOVÁ (26 let, 187 cm). Tým VŠ Praha se pro nastávající sezonu vzdal účasti v ŽBL a tak se o jejich opory zajímaly kluby po celé republice.


"Jsem rád, že si Andy z několika dalších nabídek nakonec vybrala tu naši jihomoravskou...," potěšilo královopolského předsedu Richarda Foltýna.


Ve VALOSUNu KP by sympatická basketbalistka (která se v kariéře objevila v řadě pražských klubů) měla nahradit pod košem Pavlu Švrdlíkovou.


"Andrea má zkušenosti ze všech mládežnických reprezentačních výběrů, je už dostatečně vyzrálá a věřím, že do týmu rychle zapadne," okomentoval příchod další letní posily brněnský kouč Marian Svoboda.

Sládková z Královky do Králova PoleSládková z Královky do Králova Pole