ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Turnaj má deset let

Jubilejní desátý ročník VALOSUN Cupu klepe na dveře. Do Králova Pole se krátce po zahájení školního roku sjedou basketbalistky ze tří zemí - Česka, Slovenska a Maďarska.


V mládežnické části turnaje se od 2. do 4.9. bude v městských halách na Vodově bojovat v kategoriích kadatek a juniorek. Startují dva celky pořádajícího VALOSUNu KP Brno, SŠMH, Ružomberoku a Slovanky, kadetky doplní družstva Gyoru a B. Bystrice, juniorky Ždár a Prostějov.


Atraktivní bude ženský turnaj s českými zástupci v Eurocupu (Nymburk, VALOSUN KP) a špičkovým slovenským týmem z Ružomberoku. Zápasy žen navazují na duely kadetek a juniorek a tak děvčata mají příležitost vidět v akci špičkové hráčky. Jde současně i o 5. ročník Memoriálu Marka Šilhana, "Mára" byl zakladatelem turnaje.


Program VALOSUN Cupu žen - pátek: Nymburk - Ružomberok (19), sobota: VALOSUN KP - Nymburk (10.15) a VALOSUN KP - Ružomberok (19.00, přátelsky), neděle: Ružomberok - VALOSUN KP (13.30). 

Turnaj má deset let