EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Turnaj má deset let

Jubilejní desátý ročník VALOSUN Cupu klepe na dveře. Do Králova Pole se krátce po zahájení školního roku sjedou basketbalistky ze tří zemí - Česka, Slovenska a Maďarska.


V mládežnické části turnaje se od 2. do 4.9. bude v městských halách na Vodově bojovat v kategoriích kadatek a juniorek. Startují dva celky pořádajícího VALOSUNu KP Brno, SŠMH, Ružomberoku a Slovanky, kadetky doplní družstva Gyoru a B. Bystrice, juniorky Ždár a Prostějov.


Atraktivní bude ženský turnaj s českými zástupci v Eurocupu (Nymburk, VALOSUN KP) a špičkovým slovenským týmem z Ružomberoku. Zápasy žen navazují na duely kadetek a juniorek a tak děvčata mají příležitost vidět v akci špičkové hráčky. Jde současně i o 5. ročník Memoriálu Marka Šilhana, "Mára" byl zakladatelem turnaje.


Program VALOSUN Cupu žen - pátek: Nymburk - Ružomberok (19), sobota: VALOSUN KP - Nymburk (10.15) a VALOSUN KP - Ružomberok (19.00, přátelsky), neděle: Ružomberok - VALOSUN KP (13.30). 

Turnaj má deset let