ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Pecková staronovou posilou!

Do ŽBL se vrací po roční odmlce česká reprezentantka Tereza Pecková (29, 190 cm) , zpět do Králova Pole přichází z francouzského COB Calais.


"Tereza je zkušená basketbalistka, v nedávné minulosti na Vodově působila. Zvýší nám výškový průměr, jako křídlo je nebezpečná z pod koše i z pole," řekl trenér VALOSUNu KP Brno Marian Svoboda.


Ústecká rodačka nastupovala i v Eurolize, láká ji však také EuroCup, který na tým z haly Vodova na podzim opět čeká. "Ráda jsem se vrátila do známého prostředí," uvedla Tereza Pecková.

Pecková staronovou posilou!