ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Do VALOSUNu i Reem Moussa

Další novou tváří v královopolském kádru je 22letá rozehrávačka Reem Moussa. Štíhlá Američanka (165 cm) má za sebou působení v egyptské reprezentaci a NCAA, v Houstonu vystudovala obor elektro.


"Žárovku si sama vyměním," žertovala Reem a zajímala se o to, jaké jsou v Brně zimy či kolik hráček umí anglicky. S trenérem Svobodou se seznámila na jednom z basketbalových kempů a oba si padli do oka. "Je velice pohyblivá," vyzdvihl její přednosti kouč.


„Čeká nás důležitá kvalifikace o základní skupinu EuroCupu, toužíme se propracovat mezi domácí elitu, k tomu hráčky se spoustou mezinárodních zkušeností nutně potřebujeme. Doufám, že to ocení i početní brněnští příznivci. Basketbal si to v tomto městě zaslouží.“


Dodal předseda a GM Richard Foltýn, který pro tuto sezonu zajistil další dva nové partnery, skládá početnější realizační tým a prokysličil i celou mládežnickou strukturu oddílu.

Do VALOSUNu i Reem MoussaDo VALOSUNu i Reem Moussa