RENOMIA ŽBL 2019/20
Nejbližší domácí utkání
5.10.2019
KP BRNO - BLK Slavia Praha
Brno-Královo Pole, hala Vodova Kénik DO-TO-HO...!
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Memoriál Marka Šilhana - výsledky















































































































































































































































































































































































KP Brno U19


B. Bystrica U17



Slovanka U19


SŠMH Brno U17



Ružomberok U19


Slovanka U17



Prostějov U19


Ružomberok U17



SŠMH Brno U19


Gyor U17



Žďár n/S U19


KP Brno U17















    rozpis zápasů NH     rozpis zápasů SH  
 

       
pátek


       
 
Zápasy o nasazení        

  do skupin
       
13:45        

SŠMH  59


Prostějov  71
15:30   Žďár n/S  55
KP Brno  80   SŠMH  75 B. Bystrica  35
17:15   Slovanka  69 Ružomberok  63   Gyor  63 Slovanka  71
19:00   NYMBURK  57 RUŽOMBEROK  67   Ružomberok  41 KP Brno  55
 
         
sobota 
     

 
         
8:30   Slovanka  96
Ružomberok  53
  Slovanka  77
SŠMH  72
10:15   KP BRNO  56
NYMBURK  59
  Gyor  88
B. Bystrica  46
12:00   Ružomberok  55
Žďár  65
  SŠMH  53 KP Brno  66
13:45   KP Brno  38
B. Bystrica  67
  Ružomberok  23
SŠMH  101
15:30   KP Brno  82
Slovanka  78
  Žďár  66
Prostějov  64
17:15   SŠMH  74
Slovanka  59
  KP Brno  67
Gyor  61
19:00   KP Brno  58
Ružomberok  57
  Prostějov  67
Ružomberok  61
 
         
neděle 
         
 
         
8:15   o 5.   SŠMH 76
Ružomberok 40
  KP Brno 50
Ružomberok 38
10:00   o 3.   Slovanka 84
Prostějov 56
  Slovanka 42
B. Bystrica 50
11:45   o 1.  KP Brno 61
Žďár n/S 51
  Gyor 69
SŠMH 79
13:15   VYHLÁŠENÍ        
13:30   KP BRNO 65
RUŽOMBEROK 61
     























TURNAJ ŽEN
+ přátelský zápas





KP BRNO RUŽOMBEROK
NYMBURK

Memoriál Marka Šilhana - výsledkyMemoriál Marka Šilhana - výsledkyMemoriál Marka Šilhana - výsledkyMemoriál Marka Šilhana - výsledkyMemoriál Marka Šilhana - výsledky