ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Přátelsky v Koniarni

Spolupráce s ružomberskými basketbalistkami pokračuje, po návštěvě populárního slovenského klubu (ženy, juniorky a kadetky) na Vodově na Memoriálu Marka Šilhana míří na Liptov na oplátku i Brňanky. Autobus bude plný - cestují ženy, juniorky i kadetky.


V pátek odpoledne a v sobotu dopoledne si každá kategorie zahraje s domácími celky, ženy KP nastoupí v 17 a 11 hodin v legendární hale Koniareň. Družstvo trenéra Svobody čeká ještě turnaj v Polkovicích a 21. 9. již startuje předehrávaným zápasem KP Brno - Nymburk nový ročník Bonver ŽBL!


Přehled výsledků:


-ženy: Ružomberok - KP Brno 73:54 (Baburová 14 - Pecková 14, Remenárová 11)


a 73:76 po prodl., poločas 46:30! (Baburová 18 - Solopova 17, Kopecká 11, Pecková 10)


- juniorky: 55:79 a 57:63,


- kadetky: 52:59 a 54:71

Přátelsky v KoniarniPřátelsky v Koniarni