ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Opět do Německa

Po středečním vyřazení z EuroCupu německým Kelternem dostal tým KP Brno nabídku ke startu ve Středoevropské lize (CEWL). Klub z Králově Pole je zakládajícím členem této soutěže a chyběl jen v loňském ročníku, kdy úspěšně bojoval ve skupinové fázi EuroCupu.


Takže Brňanky se určitě do třetí nejvýznamnější soutěže FIBA Europe opět přihlásí, ve skupině KP narazí na německý USC Freiburg, tedy další celek, který marně usiloval o postup z kvalifikace EuroCupu... Na trio je doplní legendární slovenský tým - MBK Ružomberok (několikanásobný mistr a účastník Euroligy), družstvo z Liptova na začátku září startovalo i na Memoriálu M. Šilhana v hale na Vodově.


Zajímavostí je, že se ve druhé skupině premiérově představí klub z Chorvatska Kvarner Rijeka. Soutěž začne začátkem listopadu a vyvrcholí turnajem Final Four v březnu.

Opět do Německa