ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Po EuroCupu na K. Vary

Po středečním eurocupovém zklamání je třeba, aby se basketbalistky KP Brno rychle vzchopily, v sobotu hrají s nepříjemným družstvem Karlových Varů. Jde sice už o 6. kolo ŽBL, Brňanky ale čeká teprve čtvrtý zápas. Zatím mají bilanci 1/2, soupeř z lázní třikrát zvítězil, dvakrát  prohrál a je v tabulce pátý.


Trenér KP Marian Svoboda se v přípravě na sobotní duel zaměřil na dvě hráčky Karlových Varů: pivotky Reisingerovou a Kušlitovou, které jsou hlavní údernou zbraní. V mladém týmu trenérky M. Kramer dále vyčnívají ještě rozehrávačky Malečková a Andělová. Západočešky zatím zklamaly pouze v Trutnově (52:69), prohnaly i vedoucí pražskou Slavii (73:82).


V minulé sezoně Brňanky třikrát nad karlovarským celkem vyhrály, z toho jednou v duelu o bronz v ČP v KV Areně. V sobotu 15.10. se hraje ve velké hale Vodova, začátek utkání je v 17 hodin. Ve vedlejší staré hale se od 14 hod. představí starší žákyně KP, hostí Javorník.

Po EuroCupu na K. Vary