EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Proti světovým hvězdám

Utkání odloženého 3. kola ŽBL USK - KP bude součástí akce Adventní Neděle na Královce, kde kromě basketbalu (16) čeká na převážně pražské diváky bohatý program (od 14.30 malování na obličej, dovednostní soutěže pro děti, bazar atd.).


Brněnské příznivce bude naopak více zajímat průběh zápasu a výsledek.Tým KP nastoupí proti euroligovému gigantu, který má v kádru řadu světových hvězd (Vaughn, Palau, Xargay, Petrovič, Steinberga), zbytek tvoří české reprezentantky.


Celek USK patří mezi favority Euroligy (byť ve středu poprvé prohrál v Kursku), samozřejmě obhajuje tuzemský titul a aktuálně je suveréně v čele ŽBL. Každé zaváhání družstva vedeného N. Hejkovou by bylo senzací.


Nicméně basketbalistky KP se pokusí o co nejpřijatelnější výsledek, mají možnost využít únavu soupeře po dlouhé cestě z Ruska. Hraje se v neděli 11. prosince v Praze v SH Královka. V Brně bude o víkendu k vidění extraligové derby mezi juniorkami Handicapu a KP (sobota, 10), odveta stejných soupeřů se uskuteční v neděli od 9.45 na Vodově (stará hala).


 


 


 


 

Proti světovým hvězdám