ŽBL 2019/20
Nejbližší domácí utkání
23.11.2019 15:30 hod.
KP BRNO - Levhartice Chomutov
Hala Vodova, Brno - Královo Pole, Kénik DO-TO-HO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Loučení s Lvicemi

Jednoznačným magnetem 15. kola ŽBL, posledního v kalendářním roce 2016, bude utkání v Hradci Králové (od 16 hod.), kam přijede družstvo KP. Duel hodně napoví o složení první čtyřky pro play off. Čeká se napínavý souboj, vždyť první utkání v říjnu se rozhodlo až v prodloužení, po výhře 88:79 se radovaly Brňanky.


Právě v tomto zápase se celek KP nastartoval, předtím totiž nově budový tým dvakrát prohrál a další ztráta v úvodu sezony by už byla kritická. V hale Sokola se možná budou měnit ligové statistiky, hostující Tereza Pecková si může připsat doskok číslo 1400 (zatím 1398) a 200 trojku (dosud 197)...


Domácí Lvice mají na kontě jen tři prohry a jsou v tabulce druhé, trenérka Ptáčková spoléhá na osvědčené opory Hartigovou, Ovsíkovou, Kuthanovou, chytily se posily Minarovičová a Effangová.


Brňanky vyrazí do východních Čech kompletní s předsevzetím zahrát lépe než před týdnem na Královce s USK. Podle bookmakerů je v sobotu mírným favoritem Hradec Králové (např. kurzy 1,85x1,97).


V Brně se potkají v 1. lize basketbalistek béčka Handicapu a KP, v hale Rosnička se hraje v sobotu od 19 hod., v neděli je odveta v 11.15 v nové hale Vodova.

Loučení s Lvicemi