EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Nabitý královopolský leden

Po Vánoční přestávce se opět rozbíhá ŽBL, do Brna v 16. kole přijede Slovanka (16.30). Tedy se v krátké době zopakuje souboj z počáku prosince, kdy se dohrával odložený zápas 5. kola. Brňanky v Ml. Boleslavi vyhrály 101:51 a jsou favoritem i v sobotu.


Jenže virózy na začátku ledna útočí a tak není jasné, v jaké sestavě celek KP vyběhne v hale Vodova na rozskok. Do B týmu se vrátila zaskakující rozehrávačka Brhelová (a bude hostovat ve 2. lize v Tišnově), naopak ŽBL si zahraje Lančová.


Slovanka je v tabulce desátá, má tři výhry, naopak družstvo z Králova Pole je páté s bilancí 9/5 a duelem s USK k dobru. Brňanky v nabitém lednu zasáhnou do tří soutěží, pro připomenutí: 11. CEWL s Freiburgem (d), 17. ČP s BA Sparta (v), 20. ŽBL s U19 Chance (d), 25. CEWL s Ružomberokem (v) a 29. ŽBL s K. Vary (v).  

Nabitý královopolský leden