EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Kdo bude hrát na Rosničce?

V Nilfisk Českém poháru basketbalistek se už bude rozhodovat o třech účastnících Final Four, pořádající Handicap má jistotu. V hale Rosnička se chtějí určitě představit i hráčky Hradce Králové a KP Brno, rozhodne se ve středečním vzájemném duelu (18.30).  


Protože ve Final Four nestartuje USK Praha, tak může trofej získat kdokoliv. Lvice byly před rokem kousek od triumfu, v Karlových Varech prohrály ve finále s Nymburkem, VALOSUN KP obsadil třetí příčku. Do 4. kola ČP se probojoval Hradec Králové přes Strakonice, Brňanky vyřadily BA Spartu. V letošní ŽBL mají Hradec Králové a KP bilanci 1:1, když vždy uspěl domácí tým. Takže mírným favoritem jsou Východočešky.


Zatímco družstvo KP má za sebou v minulém týdnu těžká utkání v Ružomberoku a K. Varech, Lvice pilovaly formu na středu a budou se snažit napravit ligový debakl z Nymburku. Další čtvrtfinalové dvojice tvoří K. Vary-Trutnov a Nymburk-Slavia.

Kdo bude hrát na Rosničce?