EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Šichta při jubileu

Jen dvě dějství zbývají do konce dlouhodobé části ŽBL. Ovládne ji USK Praha, zato Slovanka, Technic a U19 Chance se do play off nepodívají. A o zbylé pozice se stále hraje - i v 21. kole. Tým KP Brno se představí v sobotu v Trutnově.


Pro Trutnov je sobotní utkání jubilejním, půjde o jeho 700. zápas v nejvyšší soutěži. Čeká se nápor diváků a tedy bouřlivé prostředí. Stejně jako v minulém kole Brňanky narazí na účastníka blížícího se Final4 ČP, se Slavií si před týdnem poradily, v Trutnově to bude těžká šichta. Bookmakeři důvěřují mnohem více hostům, kurzy na vítězství obou soupeřů se pohybují  v relaci 4,2 x 1,22.


Východočešky se opírají o velezkušenou osu Hindráková, Prokešová, Vacková, rozehrály se cizinky Boudreau a Bouman. Trutnov dokázal doma už porazit Handicap a Slavii a je v tabulce sedmý. V prvním vzájemném střetnutí v listopadu v Brně zvítězil celek KP 74:58.


Domácí basketbalistky vědí, že už nemohou být horší než sedmé po základní části (ještě však mohou přeskočit Handicap), páté Královo Pole (zápas s USK 1.3. k dobru) útočí na třetí příčku! Atraktivní duel začíná v 17 hodin.

Šichta při jubileu