ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Po nedělním obědě na Rosničku!

V netradičním nedělním čase (14:00 hod.) sehrají basketbalistky KP Brno první semifinálovou bitvu Final Four Nilfisk Českého poháru proti pražské Slavii.


Královopolští příznivci tedy vyrazí do nedalekých Žabovřesk rovnou z nedělního oběda (po cestě snad zbude čas i na jeho rychlé zapití zlatavým mokem)...


V hale Rosnička by poté měli slušně zaplnit sektor B (podél palubovky) a to netradičně v jeho vzdálenější části. KP je v tomto zápase vedeno jako domácí, takže střídačku by mělo mít v místě, které obvykle patří "Žabinám"!


Členové královopolského fanklubu (v dresech, s šálou, s bubny atd.) mají vyjednáno 30 míst zdarma!


Takže v neděli "Kénik" DO-TO-HO a všichni na Rosničku! Vždyť se hraje o postup do FINÁLE (pondělí 18:30 ČT) a v něm případně o zisk vůbec první trofeje v předlouhé královopolské historii...!!! (zápas o 3. místo by se hrál v pondělí 15:30).

Po nedělním obědě na Rosničku!