ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Trofej zůstane v Brně

Trofej pro vítěze ČP basketbalistek zůstane v pondělí v Brně. To je jisté. Ve finále se totiž od 18.30 proti sobě postaví městští rivalové, domácí Handicap a KP, kteří ovládli nedělní semifinalové duely.


Domácí Handicap po rozpačitém začátku udolal Trutnov 86:59, KP Brno se po uragánu jedenácti trojek přehnalo přes pražskou Slavii po výsledku 101:77. Ve finále tým z haly Vodova narazí na soupeře, který bude dotěrnější v obraně než Pražanky a který dostane do rotace i více hráček. V ŽBL mají v této sezoně soupeři bilanci vyrovanou 1:1, vždy vyhrál hostující tým...


V pondělí dopoledne si družstvo KP zatrénovalo, dohodl se plán, jak dopravit cizinky na Rosničku. KP bude opět v bílém, tedy v roli domácího týmu. Královopolská omladina má tréninkové volno, úkolem je zaplnit ochozy a pomoci tak vybojovat historické prvenství. Derby sice vysílá od 18.30 ČT, ale přímo v hale to bude mnohem větší zážitek! 

Trofej zůstane v Brně