EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Z plesu na dohrávku

Unavené proti odpočinutým. I když ne tak docela. Zatímco hráčky KP bojovaly v Nilfisk Final 4 ČP, basketbalistky USK, jejich středeční soupeřky v dohrávaném utkání 14. kola ŽBL, mohly o víkendu lenošit. Jenže v tuzemsku nepřemožitelný kolektiv zavítal v sobotu v Praze na basketbalový ples a tam to prý hráčky roztočily!


Dnes od 17.30 se v hale Vodova uvidí, jaké na Pražankách zanechalo noční tancování stopy... Samozřejmě celek USK je za všech okolností vysokým favoritem, v lize si počíná suveréně. Utkání v hale Vodova je pro svěřenkyně trenérky Hejkové první prověrkou před čtvrtfinále play off Euroligy s Orenburgem. Po pátečním ligovém střetnutí se Slavii letí už v neděli výprava USK do Ruska.


Zatím v tabulce čtvrté Královo Pole má před sebou ještě sobotní duel s Ostravou, poslední v základní části soutěže. Následuje play off, v něm se KP může opět potkat s Handicapem! Měření KP s USK je příležitostí i pro brněnské fanoušky vidět v akci elitní světové basketbalistky (Dupree, Kia Vaughn, Petrovič, Palau, Xargay, Steinberga). Začátel je v 17.30 hod. 

Z plesu na dohrávku