ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Na závěr s Ostravou

Poslední 22. kolo základní části ŽBL rozhodne o mnohém. Konkrétně o druhém, třetí, čtvrtém, pátém, šestém, sedmém, osmém, devátém, jedenáctém a dvanáctém místě. Pozice týmu KP Brno je jasná, v případě výhry v sobotu nad Ostravou zůstane třetí, pokud by však nečekaně klopýtl Hradec Králové s Technicem, tak druhý.


Deváté Ostravanky se ještě mohou prodrat do play off, je však třeba, aby uspěly v Brně a ještě si musejí přát prohru osmých Karlových Varů v Nymburce. Se Západočeškami mají totiž shodně bodů, ale horší vzájemnou bilanci.


V hale Vodova se tedy bude bojovat na plný plyn, velkým favoritem je domácí družstvo. Jenže až v průběhu střetnutí se ukáže, jak moc poznamenal hráčky KP náročný program minulých dnů (ČP a středeční liga s USK)...


V Ostravě vyhrály v listopadu  Brňanky jasně 106:67. SBŠ táhnou tradičně Američanky, už se jich v této sezoně vystřídalo na severní Moravě šest! Moravské derby v hale Vodova začíná v sobotu v 15.30 hod.

Na závěr s Ostravou