ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Doprovodný program Final4 CEWL

Velice bohatý doprovodný program připravili pořadatelé závěrečného turnaje evropského poháru CEWL. Hlavním partnerem doplňkové části Final4 je brněnský JumpPark a zápasnický oddíl TAK Hellas Brno. Součástí víkendového sportovního menu je i spolupráce s dalšími brněnskými ligovými kluby a spousta soutěží.


A na co se tedy mohou diváci těšit:


- během sobotních utkání na exhibiční vystoupení zápasníků TAK Hellas Brno (na žíněnkách) - během nedělních zápasů na akrobatické vystoupení JumpParku (na trampolíně) - po celou dobu turnaje na řadu soutěží o hodnotné ceny (hod na koš, slosovatelný zpravodaj, tipovací soutěž) - na oblíbeného TV moderátora Ondru Tomka a šou-video na světelné tabuli - na fanšop KP Brno, obohacený o suvenýry Final 4 CEWL - na spolupráci s ostatními brněnskými sporty i jejich příznivci a na společnou sobotní akci s florbalistkami Židenic.


Ceny vstupného: 80,- Kč na celodenní program (2 zápasy), 40,- Kč (studenti a důchodci). ZDARMA: držitelé permanentek brněnských i jihomoravských ligových klubů, návštěvníci víkendových zápasů Zbrojovky Brno, KP Handball Brno a Florbalu Židenice (s platnou vstupenkou), členové všech složek ČBF (mládež, trenéři, hráči i hráčky, funkcionáři).


"Naším přáním je, aby se všem účastníkům v Brně i v celém Jihomoravském kraji líbilo a příznivcům basketbalu nabídli pěknou podívanou. Věříme, že "konkurence" jarních prázdnin neovlivní očekávanou návštěvnost a diváci si cestu do haly nejdou – Kénik DO-TO-HO…!.“ Vzkazují hlavní organizátoři Final4 CEWL - Richard Foltýn a Jaroslav Michálek.


Více o finálovém turnaji Středoevropské ligy také v pěkném článku brněnského Deníku - ZDE: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/zlato-na-dosah-kralovo-pole-se-o-nej-ve-stredoevropske-lize-pobije-doma-20170308.html?utm_source=poutaky&utm_medium=web&utm_campaign=poutak-300x300

Doprovodný program Final4 CEWLDoprovodný program Final4 CEWLDoprovodný program Final4 CEWLDoprovodný program Final4 CEWLDoprovodný program Final4 CEWL