EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

F4 CEWL: o historickou trofej

Celkem patnáct medailí (8x 2. místo - naposledy 1993/4, 7x 3. místo - 1986/7) posbíraly baskatbalistky KP Brno v tuzemské nejvyšší soutěži. Dostaly se až do finále poháru L. Ronchettiové (1981/2) a Středoevropské ligy CEWL (2008/9). V Českém poháru k tomu přidaly jen za poslední 2 ročníky stříbro (před 14 dny...) a bronz.


Zlaté trofeje se však ve více než pětapadesátileté historii oddílu nikdy nedočkaly... A právě dnes je další šance přepsat klubové dějiny. Na Rosničce se to Královopolankám před dvěma týdny nepodařilo, ale ve finálovém utkání Středoevropské ligy budou mít výhodu domácí haly!


Už na včerejší semifinálový program dorazila i přes konkurenci jarních prázdnin slušná návštěva (200 a 800 diváků). Padne ve finále tisícovka? I vy můžete svými hlasivkami, či různorodými "fandítky" přispět k parádní finálové atmosféře. Děvčata i organizátoři si to zaslouží.


Pojďme tedy společne vyburcovat už hodně unavené hráčky KP k vítězství, aby tentokrát potkala role "oškubánků" - Čajky...! A i kdyby se to v těžké česko-slovenské bitvě nepodařilo, tak nás závěrečný medailový ceremoniál už stejně nemůže minout :-)


Kénik DO-TO-HO...!!!


RF

F4 CEWL: o historickou trofej