ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Druhý díl je na Rosničce

Zatímco v základní části ŽBL jen pomalu plynula, tak v play off je to fofr. Po čtvrtečním úvodní čtvrtfinalové bitvě následuje v sobotu druhý díl brněnského derby. Tentokrát bude jevištěm hala Rosnička. Přes kopec si poveze tým KP náskok 1:0 po výhře 88:67.


Začátek utkání je v 17 hodin, doufejme, že přijdou v hojném počtu i fanoušci KP a povzbudí svá děvčata. Je třeba zvládnout začátek zápasu, další stíhací jízda by už vyjít nemusela. S tím souvisí i snížení počtu ztrát z 23 z prvního derby, větší klid při trestných hodech (jen 68%) a lepší efektivita při zakončování brejků.


Soupeř bude agresivní v defenzivě, pohrne se do rychlých protiútoků. Jak dopadne druhé brněnské čtvrtfinále? Kdo to chce vědět z první ruky, ať dorazí na Rosničku! 

Druhý díl je na Rosničce