EUROCUP 2019/20
Nejbližší domácí utkání
středa 23.10.2019 18:00
KP BRNO (Česká repub.) - Botas SK Ankara (Turecko)
ŽBL 6. kolo neděle 20.10. 17:00 Žabiny - KP BRNO !
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Statutární město Brno
Činnost klubu finančně podporuje
statutární město Brno
Starez sportAutosklo RogerRAPA BzenecEKONaga24Milan TřískaJerseyPEAK - PRO TENAXRádio BEATMŠMTPřemysl VESELÝFIRESTA-FišerMetrostavDIRSGrECoKAP CZH BOOK
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionPavlovín - WINE BARSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Stephanie předávala ocenění

Americká opora královopolských basketbalistek Stephanie Madden předávala ocenění v Řečkovicích - tedy v nedaleké městské části, ve které během angažmá v KP bydlí.


Pozvána byla jako sportovní osobnost od starosty MČ a našeho příznivce Marka Viskota a od zastupitele i hlavního organizátora akce Sportovec roku MČ Řečkovice a Mokrá Hora 2016 - Richarda Foltýna.


Atmosféra této tradiční ankety i díky ní byla ve velkém sále radničního zámečku velice příjemná a Stephanie docela výřečná ("a to jsme tu už měli i upovídaného Petra Švancaru..." - trefně podotknul starosta Viskot, který pohotově zvládl i roli překladatele).


Vítězem a sportovcem roku v sousední městské části se stala účastnice OH v Riu a evropská medailistka - Adéla Hanzlíčková (zápasnický oddíl TAK Hellas Brno), která spolu s pohárem obdržela i dárkový poukaz od partnera akce i našeho klubu - Sportareálu Družstevní.


Po skončení pozval předseda místní sportovní komise i našeho oddílu Richard Foltýn všechny přítomné na malé občerstvení do sálu zasedání rady a i zde patřila Stephanie k "nepřehlédnutelným" a končila mezi posledními. Druhý den však již tvrdě dřela v řečkovickém Golds´Gymu v doprovodu "Harryho" - vedoucího našeho "Kénik"  fanklubu...!

Stephanie předávala oceněníStephanie předávala oceněníStephanie předávala oceněníStephanie předávala oceněníStephanie předávala ocenění