ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Stephanie předávala ocenění

Americká opora královopolských basketbalistek Stephanie Madden předávala ocenění v Řečkovicích - tedy v nedaleké městské části, ve které během angažmá v KP bydlí.


Pozvána byla jako sportovní osobnost od starosty MČ a našeho příznivce Marka Viskota a od zastupitele i hlavního organizátora akce Sportovec roku MČ Řečkovice a Mokrá Hora 2016 - Richarda Foltýna.


Atmosféra této tradiční ankety i díky ní byla ve velkém sále radničního zámečku velice příjemná a Stephanie docela výřečná ("a to jsme tu už měli i upovídaného Petra Švancaru..." - trefně podotknul starosta Viskot, který pohotově zvládl i roli překladatele).


Vítězem a sportovcem roku v sousední městské části se stala účastnice OH v Riu a evropská medailistka - Adéla Hanzlíčková (zápasnický oddíl TAK Hellas Brno), která spolu s pohárem obdržela i dárkový poukaz od partnera akce i našeho klubu - Sportareálu Družstevní.


Po skončení pozval předseda místní sportovní komise i našeho oddílu Richard Foltýn všechny přítomné na malé občerstvení do sálu zasedání rady a i zde patřila Stephanie k "nepřehlédnutelným" a končila mezi posledními. Druhý den však již tvrdě dřela v řečkovickém Golds´Gymu v doprovodu "Harryho" - vedoucího našeho "Kénik"  fanklubu...!

Stephanie předávala oceněníStephanie předávala oceněníStephanie předávala oceněníStephanie předávala oceněníStephanie předávala ocenění