ŽBL 2019/2020
Nejbližší domácí utkání
KP BRNO - 3. místo
Soutěž byla předčasně ukončena...!
Děkujeme za podporu a přejeme všem pevné zdraví
ŽBL - Ženská basketbalová liga ČP Nilfisk FIBA Europe - oficiální stránky Evropské basketbalové federace Euro Cup ČBF - Česká basketbalová federace ČBFJM - Česká basketbalová federace Jižní Moravy Hrajeme spolu Jihomoravská krajská unie ligových klubů
Jihomoravský kraj
NeopharmaAutoPalace BrnoPojišťovna VZPDIVERSE DevelopKrematorium zvířat BrnoAutobusová doprava HliněnskýJUMPPARKCHILLárnaSmartLifeVOLANSKY fashionSportareál DružstevníPepsi colaSmileOpticHsportBasket - obchodAtlas-mediaMolten3S.CZ4p3MRÁZ LÉČÍTSBGymnázium Slovanské nám.SOU ČichnovaJiskra KyjovSojky PelhřimovKP ŠlapaniceBK SKOKANISKB TišnovTV Brno 1Brněnský DeníkKam za sportem v Brně?

Od středy s Lvicemi

Tři roky po sérii o 3. místo v ŽBL (2:3 pro Hradec Králové) se znovu střetává KP s Lvicemi v play off. Tentokrát o úrověň výš, v boji o finále! Ve čtvrtfinále si soupeři vedli zdatně, neztratili ani kytičku. Brňanky rychle ukončily sezonu sousednímu Handicapu, Hradec Králové zase Trutnovu.


V mírné výhodě jsou zásluhou druhé příčky po základní části Východočešky, případný rozhodující pátý zápas by se hrál v jejich sokolské hale. V tabulce třetí basketbalistky KP zase mají v aktuální sezoně s Lvicemi  lepší vzájemnou bilanci. V lize 1:1, v ČP je v únoru vyřadily v jejich prostředí  64:56 a následně dokráčely ve Final 4 ke stříbru. 


"Soupeř má širší kádr než my, jeho série s Trutnovem byla jednodušší než naše. Mohl pošetřit síly. Současně začíná i série hokejistů obou měst, sportovní fanoušci se mají na co těšit," připomenul trenér KP Marian Svoboda. Bookmakeři sázkových kanceláří nevidí favorita, kurzy na vítězství jsou zcela vyrovnané!


Série na tři výhry tedy startuje ve středu 29. března v Hradci Králové v 18.30 hod. - přímý přenos můžete sledovat ZDE: http://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-Basketbal-ZBL/Cast-Play-off/Pohlavi-Zeny/Sezona-2016-2017/148108-Sokol-Hradec-Kralove-VALOSUN-Brno.htm, pokračuje v sobotu v Brně (15.30) a 4. dubna opět u Labe. Další případná utkání jsou na programu 6.4. v Brně (16.30) a 8.4. v Hradci.


Více také v článku brněnského Deníku - ZDE: http://brnensky.denik.cz/ostatni_region/nejen-hokej-v-hradci-kralove-usiluje-o-svoji-treti-letosni-medaili-i-kp-brno-20170328.html

Od středy s Lvicemi